Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, jak importovat, jak exportovat, v čem upravit, kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak převést soubory z následujících kategorií: video soubory, koncovky souborů, komprimace dat, grafiku, internet a web, systémové soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, dokumenty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Střílečky, Sportovní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Oddechové, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Karetní a podobně.

Síť, všeobecné informace zdarma

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Střílecí hry, Hry s koňmi, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Adventury, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Letecké simulátory, Omalovánky, Strategické onlinovky, Auta a závodní apod.

Obrázky na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro phablet, displej, smartphone, počítač, notebook, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, PC, tablet, mobil a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Slackware, Windows 98, Mac, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows 95, Windows 10. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, flóra, stromy, fantasy, Formule 1, ptáci, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, free wallpapers, nature - příroda, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete rozměry 1440x960, HD 1280x720, 1366x768, 1200x1920, 1440x2560, 1080x1800, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 1920x1080, 1280x800, 1920x1440, 750x1334, 1366x1024, 1280x1024, 1800x1440, 2048x1536 atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Online adventní magazín, doporučujeme, Hry pro kluky, Svátky, jmeniny, kalendář, Online hry zdarma, V, Staré hry online, Romulus Remus, info, Členské země americké federace, Stručný slovník pojmů a termínů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vánoční online hry, Logické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Závodní, Velikonoční hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Sportovní, Strategie, Karetní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy a podobně.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, hmyz, dopravní prostředky, zvířata, jídlo a nápoje, symboly, ptáci, mapy, zelenina, hudba, sport, láska, nástroje a přístroje, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, květiny, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, muži, auta, nápoje, náboženství atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, různé, psychologie, školství, fyzika, filozofie, materiály, věda, český jazyk, sport, matematika, počítače, nástroje, cestování, software, hardware, lékařství a medicína, internet, literatura, zločin a právo, zkratky, bankovnictví, náboženství a křesťanství, technika atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Keywords:Dopravní značky, zábava, PC pozadí pro Windows, multimédia, Online hry zadarmo, Ilustrace, obrázky, pro dospělé, internetové stránky, Obrázek Studentka lolitka, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přehled souborových přípon

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: AIDS, Komik, Druhá světová válka, Pedagog, Rakušan, Sochař, ČSSD, Kněz, Spisovatel, Právník, Prezidenti USA, Filozof, Vládce, Křesťanství, Francouz, Královna, Komunisté, Prezidenti ČR, Politik, Miliardáři, Egypt, Válka, Trest smrti, HIV pozitivní, Sci-fi, Kladno, Mluvčí, Poslanci, Hudba, Kancléř, Herečka, Brno, Manýrismus, Exilový prezident, Žhavé výstřely, Básníci apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Ftipy, anekdoty, vtipy, fóry, frky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, anekdoty, vtipy, fóry, frky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, výukové pomůcky, pro děti, Kristin Kreuk, webovky, č, linky, Celebrity, herečky, zpěvačky, zdarma, M, Seznam přípon a koncovek souborů, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, mezinárodní organizace, okresy České republiky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, země EU, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Strategie, Adventury, Hry pro děti, Animace, Karetní hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Pro dívky, Závody aut, Logické hry a tak dále.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

černý humor, fóry, anekdoty, vtipy, kameňáky, ftipy

Zkuste vypnout! černý humor, fóry, anekdoty, vtipy, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, murphyho zákony, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné citáty, kameňáky apod.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, internet, Online testy a kvízy zdarma, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, cestování, počítače, odkazy, Luis Alberto Suárez Díaz, Dopravní značení, Stručný slovník pojmů a termínů, Státní vlajky států světa

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, mezinárodní organizace, okresy České republiky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, země EU, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Strategie, Adventury, Hry pro děti, Animace, Karetní hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Pro dívky, Závody aut, Logické hry a tak dále.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: Federace USA, Hry pro nejmenší online, hyperlinky, tipy, F, Kdo je to Anděl?, volný čas, zadarmo, zdroje informací, Databáze osobností Kdo je to?, kuriozity, Online testy zdarma, Tapety na plochu Dopravní prostředky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V kostele: Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Další odkazy:

Online omalovánky Sport pro děti
Zajímavé webové stránky
Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Odkazy na zajímavé weby
SMS přání k jmeninám podle jmen
Tipy na užitečné weby
Přání k narození dítěte
Odkazy nejen na naše partnerské weby
New York city
Linky na partnerské weby
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapers na plochu 1600x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080