Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Velikonoční hry, Karetní, Závodní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Klasické, Strategie, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Logické, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, měny, úřady a ministerstva, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, mezinárodní organizace, týmy NHL, firmy a společnosti, hudební zkratky, okresy České republiky apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: odkazy, Seznam vlajek amerických států, Vlajky měst České republiky, Přehled formátů souborů, Selena Gomez, Dopravní značení, Dopravní značení, weby, FC Barcelona, Nejhranější online testy a kvízy, webovky, F, kuriozity

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Ftipy, frky, vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O škole, O manželství, O důchodcích, Frky ze života, O mužích, O Slovácích, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, profese a zaměstnání, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, historie, žurnalisté a novináři, poruchy, fikce a fantasy, osobnosti, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, psychologie, vlastnosti, křesťanství, školství, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, národnost, rodinné vztahy, věda atd.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky na PC ke stažení, Sexy Jessica Biel, počítače, pro dospělé, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Zhang Ziyi, Ilustrační obrázky, B, školství

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Fórky, fóry, anekdoty, vtípky, kameňáky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Fórky, fóry, anekdoty, vtípky, kameňáky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Novinář, Antropolog, Komunisté, Husité, Nobelova cena, Životopis, Archivář, Náboženství, Československo, Slováci, Habsburkové, Američané, Druhá světová válka, Imitátor, Prezident, Rock ‚n‘ Roll, Architekt, Prezidenti ČR, Egypt, Itálie, Skladatel, NHL, Rakušan, Mluvčí, Prezident USA, Dramatik, Exilový prezident, Philadelphia Flyers, Nežijící, Zpěvačka, Renesance, Rétorika, Faraon, Pittsburgh Penguins, Zlatý slavík, Starověký Egypt apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: cestování, Kliparty pro dokumenty, Webové online hry zdarma, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, F, Vlajky amerických států USA, linky, Natalia Oreiro, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejhranější hry online, info, internet

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové hry, Adventury, Sportovní hry, Karetní hry, Relaxační hry, Akční hry, Strategie, Střílečky, Animace, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Závody aut a tak dále.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, zadarmo, Biografie slavných osobností, Freeware, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Slovník pojmů Co je to?, hyperlinky, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, Databáze osobností Kdo je to?, internetové stránky, volný čas

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové hry, Adventury, Sportovní hry, Karetní hry, Relaxační hry, Akční hry, Strategie, Střílečky, Animace, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Závody aut a tak dále.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Obrázky ke stažení - obrázky na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky ke stažení. vhodné pro tablet, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, počítač, phablet, monitor, displej, mobil, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 98, Chrome OS, Windows 95, Slackware, Linux Xubuntu, Windows 10, Windows NT, Mac, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, noční města, operační systémy, Windows, zvířata, psi a štěňátka, dopravní prostředky, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, rostliny, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, wallpapery. Vyberte si rozměr z 1280x1024, 1536x864, 1152x1920, 1152x768, 375x667, 1280x854, 1280x960, 2560x1600, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 320x568, 1080x1800, 1366x1024, 1440x900, 1920x1200 atd.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, muži, ptáci, nástroje a přístroje, věda, přístroje, mapy, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, stavby, ženy a dívky, halloween, hmyz, zvířata, náboženství, jídlo a nápoje, hudba, ovoce, zelenina, květiny, sport atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Vánoční magazín, tipy, Online zeměpisné testy zdarma, zdarma, Životopisy slavných osobností, Film Avatar 1,2, výukové pomůcky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz, Neoficiální stránky o městu Plzeň, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Příště jinak!: „Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Další odkazy:

Přání, přáníčka, blahopřání
Odkazy na zajímavé weby
Inzeruj, inzerce zdarma
Linky na partnerské weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Zajímavé linky na nejrůznější weby
United Kingdom
Naše tipy na užitečné weby
Motokros, motorky, závody
Zajímavé internetové odkazy
Istanbul city

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 1600x1200