Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, ptáci, ovoce, nápoje, rostliny, stavby, auta, osobnosti a lidé, láska, symboly, květiny, halloween, mapy, Vánoce a Advent, muži, hmyz, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, nástroje a přístroje, zelenina, přístroje, věda atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Pozadí na PC - wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC. lze použít v PC, phablet, obrazovka počítače, tablet, mobil, notebook, smartphone, displej, monitor, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 2000, Linux Fedora, Android, Windows 7, Chrome OS, macOS, Mac, Java ME, Lubuntu, Red Hat Linux. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako auta, příroda, krajina, hudební tapety, rostliny, květiny, kytky, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, letadla, wallpapery, Roztomilá zvířátka, zvířata, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny. Zvolte si z rozměrů 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 1600x1200, hi res 2560x1920, 1440x960, 750x1334, 1024x768, 375x667, 1680x1050, 1280x960, 1366x1024, 393x786, 1920x1200, 360x760, 1280x854 atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Hampshire, Nevada, Arizona, Connecticut, Severní Dakota, Nebraska, Minnesota, Florida, Kentucky, Virginie, Severní Karolína, Illinois, Maryland, Pensylvánie, Idaho, Massachusetts, Kalifornie, Maine, Ohio, Tennessee, Missouri, Rhode Island, Arkansas, Louisiana, Jižní Dakota, Wyoming atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, herci a herečky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Němci, NHL, Závodník, Básník, AIDS, Generalissimus, Prezidenti ČR, Poslanci, Český slavík, Sci-fi, Poprava, Antropolog, Olympiáda, Prezident USA, HIV pozitivní, Brno, Manýrismus, Charta 77, Egypt, Imitátor, Producent, Pittsburgh Penguins, Olympijští vítězové, Kancléř, Country, Dallas Stars, Florida Panthers, Poslanec, Zavražděn, New Jersey Devils, KSČ, Československo, Slováci, Archivář, Kněz, Režisér apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, zábava, Full HD tapety na PC zdarma, zeměpis, Přáníčka k svátku, Online hry pro děti zdarma, volný čas, Wallpapers na plochu PC, Texas hold em Indonesia, kuriozity, Státní vlajky států světa, Stručný slovník pojmů a termínů, Prapory regionů a království

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Keywords:zadarmo, info, Free game online hry, Seznam přípon a koncovek souborů, Online omalovánky, cestování, hyperlinky, Přehled přípon a koncovek souborů, Chicago, Webové online testy zdarma, Staré hry online, Dopravní značky

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, jak importovat, jak otevřít, v čem upravit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, v čem spustit, jak převést soubory následujících typů: obrazy disků, koncovky souborů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, hudební audio soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, grafiku, komprimace dat, internet a web, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, V, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky na plochu, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, weby, M, Vlajka Severního Irska, Free game online hry, Kliparty pro Office, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Strategické onlinovky, online html5 hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Farmářské hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Oblíkačky apod.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jedle, Štědrý večer, Umělý vánoční stromek, Keramický adventní věnec, Anděl, Sám doma, Keramika, Silvestr, Samolepky, Hostina, Mrazík, Vánoční tapety, Filmy, Vánoční punč, Cesmína, Betlém, Plzeň, Popelka, Vánoce, Vánoční svícen, Osvětlení, Šišky, Rostliny, Vánoční stromek, Špalda, Adventní neděle, Jesličky, Adventní trhy, Schleich, Ohňostroj, Pastýř apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: zdarma, Kliparty zdarma, URL, History of travel, odkaz, V, Onlinovky zdarma, Online obrázky k vybarvení, Webové online testy zdarma, školství, Nejhranější online testy a kvízy

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Strategické onlinovky, online html5 hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Farmářské hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Oblíkačky apod.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jedle, Štědrý večer, Umělý vánoční stromek, Keramický adventní věnec, Anděl, Sám doma, Keramika, Silvestr, Samolepky, Hostina, Mrazík, Vánoční tapety, Filmy, Vánoční punč, Cesmína, Betlém, Plzeň, Popelka, Vánoce, Vánoční svícen, Osvětlení, Šišky, Rostliny, Vánoční stromek, Špalda, Adventní neděle, Jesličky, Adventní trhy, Schleich, Ohňostroj, Pastýř apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky atd.

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapery do mobilu

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. jsou vhodná pro notebook, PC, obrazovka počítače, mobil, počítač, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, tablet, displej, monitor a pro operační systémy FreeBSD, Windows 95, OSX, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Android, Slackware, Windows 98, Windows NT. Obrázky ke stažení z kategorií fraktály, zvířata, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, motorky, nature - příroda, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, free wallpapers, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, flóra, stromy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, fantasy. Zvolit si můžete rozměry 1600x2560, 1600x900, 1152x1920, 4800x1200, 854x480, 2560x1920, 2048x1536, Full HD 1080x1920, 1920x1280, 1280x854, 640x480, 320x568, 1800x1440, 1280x1024, 1536x2560, 1152x768 atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Super free web games zdarma, H, Sexy Emma Watson, zdroje informací, tipy, Vlajky zemí světa, výukové pomůcky, Online biografie, životopisy osobností, Full HD wallpapery ke stažení, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Nový žák: První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Další odkazy:

Arsenal FC England
Tipy na Partnerské weby
Omalovánky pro děti
Odkazy na partnerské weby
Laetitia Casta
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Tipy na užitečné weby
Ústecký kraj

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k svátku:

Gratulace k jmeninám pro děti
Přání k svátku dětem
Přáníčko k svátku podle jmen
Přáníčko k jmeninám, sms texty
Přáníčka k jmeninám pro kamarádku
Texty k svátku podle jmen

Adventní blahopřání, vánoční přáníčka a novoroční gratulace:

Originální vánoční gratulace
Novoroční přání
Elektronické vánoční přání
Přáníčka k Vánocům
Gratulace do nového roku
Elektronická novoročenka
Adventní blahopřání zdarma
Adventní přání zadarmo
Vánoční přáníčka ke stažení
Gratulace k adventu

Tapety na plochu:

Obrázky na plochu Windows 1366x768
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920