Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry . Mj. na webu naleznete Akční hry, Sportovní hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Relaxační hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Pro dívky, Závody aut, Hry pro děti a tak dále.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, jak spustit, jak importovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit, kterak editovat, jak konvertovat následující typy souborů: internet a web, dokumenty, koncovky souborů, grafiku, hudební audio soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Počítačové tapety pro Windows, volný čas, info, World Flags, počítače, Adventní magazín, pro dospělé, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Databáze osobností Kdo je to?, linky, Super online flash hry, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svíčky, Pozadí, Plocha, Staroměstské náměstí, Jmenovka, Husarské knoflíky, Svíčky, Řetězy, Pro děti, Jídlo, Jmelí, SMS, Vánoční stromeček, Koledy, Hostina, Písnička, Křesťanství, Korálky, Bůh, Vánoční hvězda, Obrazovka, Jesličky, Kameňák, Osvětlení, Vánoční svícen, Historické ozdoby, Štědrý večer, Píseň, Alkoholový kalendář, Bramborový salát, Dia apod.

Frky, fóry, vtipy, anekdoty, fórky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Frky, fóry, vtipy, anekdoty, fórky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, O ekonomech, O mužích, Vtipy o cikánech, O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O Windows, O Slovácích, O manželství, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O ženách, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Frky ze života apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry . Naleznete zde Karetní hry, Bojové hry, Závody aut, Logické hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Animace, Sportovní hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Pro dívky a tak dále.

Keywords:A, Online testy zdarma, tipy, Přehled přípon a koncovek souborů, O filmech Avatar 1 a 2, Seznam vlajek měst České republiky, doporučujeme, internetové stránky, Omalovánky pro děti, Světové vlajky, zdarma, Vlajky jednotlivých států USA

Vtipy, černý humor, vtipné texty, fórky, vtípky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, černý humor, vtipné texty, fórky, vtípky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, černý humor, kameňáky apod.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poprava, Továrník, Ital, Zpěvák, Trenérka, Normalizace, Skladatel, Komunisté, Upálen, Fotograf, Žhavé výstřely, Hudba, Překladatel, Francouz, Hokejisté, Habsburkové, Závodník, Američané, První republika, Voják, KSČ, Faraon, Nobelova cena, Olympiáda, Císař, Romantismus, Maršál, Náboženství, Itálie, Sochař, New Jersey Devils, Ministři, Československo, Angličané, Avangard Omsk, Básníci apod.

Přísloví, moudrosti, aforismy, úsloví, myšlenky, hlášky, bonmoty

Citáty slavných, Přísloví, moudrosti, aforismy, úsloví, myšlenky, hlášky, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o smutku, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o penězích od různých známých osobností.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak exportovat, jak konvertovat, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit, jak vytvořit, jak přehrát, jak převést, v čem upravit soubory následujících typů: internet a web, komprimace dat, šablony dokumentů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, dokumenty, systémové soubory, konfigurační soubory apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: URL, Stručný slovník pojmů a termínů, Prapory regionů a království, Přání k narozeninám, Nejlepší online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, weby, Omalovánky k vybarvení, Hry pro kluky, P, Přehled souborových přípon, Tapety na plochu PC

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nemoce, technika, účetnictví, jídlo, ekonomie a ekonomika, materiály, literatura, nástroje, matematika, software, český jazyk, fyzika, lékařství a medicína, psychologie, hardware, politika, různé, rostliny, kultura, internet, filozofie, zkratky, zločin a právo, příroda atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Píseň, Lindt, Vídeňský punč, Německy, Ježíšek, Košíčky, Vánoční stromeček, Schleich, Sněhová vločka, Skleněné ozdoby, Vosí hnízda, Anglicky, Zima, Písnička, Vánoční kaktus, Třásně, Santa, Lego, Atmosféra, Drážďany, Silvestr, Nový rok, Pozadí, Vánoční dekorace, Křesťanství, Strom, Dia, Vánoční tapety, Husarské knoflíky, Plzeň, Keramický adventní věnec apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, halloween, auta, láska, sport, ptáci, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, nápoje, mapy, zelenina, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, stavby, hmyz, věda, muži, dopravní prostředky, květiny, ovoce atd.

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, výukové pomůcky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, L'Arsenal Football England, Federace USA, Super online flash hry, K, Zamilované sms vzkazy, webové stránky, Nejlepší školní testy a kvízy, Přehled zkratek a akronymů

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nemoce, technika, účetnictví, jídlo, ekonomie a ekonomika, materiály, literatura, nástroje, matematika, software, český jazyk, fyzika, lékařství a medicína, psychologie, hardware, politika, různé, rostliny, kultura, internet, filozofie, zkratky, zločin a právo, příroda atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Tapety na plochu PC - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. můžete využít v ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, notebook, tablet, mobil, displej, phablet, počítač, PC a pro operační systémy OSX, Android, BlackBerry OS, Java ME, Windows 98, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Slackware, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows Me. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: budovy a stavby, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, letadla, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, noční města, zvířata, hudební tapety, příroda, krajina, operační systémy, Windows, rostliny, květiny, kytky, auta, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupná rozlišení jsou 1536x2048, 640x480, 393x786, 320x568, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1280x800, 2048x1080, 1536x2560, 1600x2560, 1800x1440, 1280x768, 1152x768, HD 1280x720, 854x480 atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Obrázky na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. lze použít v obrazovka počítače, displej, monitor, phablet, PC, mobilní telefon, notebook, tablet, mobil, smartphone, počítač a pro operační systémy FreeBSD, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Windows 10, Lubuntu, BlackBerry OS, Slackware, Windows XP, Chrome OS, Windows Me, Windows 7. Wallpapery na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, hmyz a pavouci, květiny, nature - příroda, sportovní a závodní auta, free wallpapers, Formule 1, fraktály, flóra, stromy, zvířata, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, ptáci, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 360x720, 393x786, 1366x768, HD 1280x720, 640x480, 1600x900, 3200x1800, 1280x854, 1152x1920, 1152x768, 1152x864, 1024x768, 360x640, 1600x900, 750x1334, 1920x1080 Full HD atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, Pozadí na PC ke stažení, webovky, multimédia, humor, Sexy Gwen Stephanie, zeměpis, hyperlinky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Nej hry online, Obrázky zdarma, odkaz, SMS přání k jmeninám podle jmen, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Znovusjednocení státu?: Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Další odkazy:

Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Tipy na užitečné weby
Fotografie topmodelek
Partnerské internetové stránky
Kim Kardashian
Doporučené odkazy
New York city
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Odkazy na užitečné webové stránky
Liverpool FC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Vánoční blahopřání, novoroční přáníčka a adventní přání:

Vánoční přáníčka ke stáhnutí
Adventní přáníčka zdarma
Adventní přání zadarmo
Blahopřání do nového roku
Originální vánoční blahopřání
Gratulace k Vánocům
Gratulace k adventu
Elektronická novoročenka
Novoroční blahopřání
Elektronické vánoční přání

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
Tapety na plochu 2560x1600
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920