Naše tipy, technika, zábava, informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Omalovánky, Deskovky, Logické hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Hannah Montana, Adventury, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, měny, internetové domény 1. řádu, státy usa, vojenské hodnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, týmy NHL apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, hudební zkratky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, týmy NHL, země EU, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, geocaching apod.

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Deskovky, Adventury, Letecké simulátory, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Barbie hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Auta a závodní, Logické hry apod.

Frky, fóry, kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtipy

Chcete se uvolnit? Frky, fóry, kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ženách, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O mužích, O Němcích, Frky ze života, O Windows, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech apod.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, zábava, webové stránky, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky k vybarvení, Americké federální vlajky, Obrázky na plochu počítače, školství, Sexy Ashlee Simpson, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kliparty zdarma ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobil, mobilní telefon, smartphone, počítač, tablet, monitor, obrazovka počítače, notebook, ultrabook, PC, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Java ME, Windows 2000, Lubuntu, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, OSX, FreeBSD, Windows 7, Linux Fedora, Windows Me. Wallpapery na plochu PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, free wallpapers, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, fraktály, flóra, stromy, nature - příroda, ptáci, armáda, válka, zbraně, květiny, vesmír, kosmos, Formule 1, fantasy, hmyz a pavouci. Dostupné velikosti jsou 768x1024, 1440x900, 360x760, 375x812, 1600x900, 2560x1600, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1280x960, 800x600, 854x480, 3200x1800, 4800x1200, 1680x1050, 393x786, 375x667 atd.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, jídlo, zločin a právo, politika, matematika, účetnictví, lékařství a medicína, technika, kultura, cestování, latina, zkratky, nemoce, literatura, stavebnictví, materiály, fyzika, různé, český jazyk, bankovnictví, internet, náboženství a křesťanství, počítače, hardware atd.

Keywords:Vánoční magazín, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, cestování, zeměpis, Arsenal F.C., V, volný čas, multimédia, Přáníčka nejen k narození dítěte, A, zadarmo, linky

Anekdoty, vtipné texty, vtípky, vtipy, fóry, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipné texty, vtípky, vtipy, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, černý humor, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné hádanky apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, parkování - parkovačky, Karetní, Strategie, Závodní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Logické a podobně.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Online web Hry zdarma bez registrace, Dopravní značení, Sexy Kate Hudson, webovky, Pozadí na plochu PC, Biografie známých osobností, Vlajky měst jihočeského kraje, humor, Online zeměpisné testy zdarma, Online hry zdarma, Obrázky na PC ke stažení

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, v čem upravit, jak převést, čím prohlížet, jak vytvořit, čím zobrazit, jak otevřít, jak importovat, kterak editovat, jak spustit soubory těchto typů: dokumenty, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, obrazy disků, internet a web, systémové soubory, komprimace dat, koncovky souborů apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem spustit, čím zobrazit, kterak editovat, jak vytvořit, jak exportovat, v čem upravit, jak spustit, jak přehrát, jak konvertovat, jak převést soubory následujících typů: obrazy disků, písma, fonty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, spustitelné soubory, internet a web, komprimace dat, koncovky souborů, šablony dokumentů, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj apod.

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Seznam souborových přípon, kuriozity, Wayne Rooney, Přehled zkratek a akronymů, internet, Dopravní značení, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, URL, Federace USA, Staré hry online

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, v čem upravit, jak převést, čím prohlížet, jak vytvořit, čím zobrazit, jak otevřít, jak importovat, kterak editovat, jak spustit soubory těchto typů: dokumenty, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, obrazy disků, internet a web, systémové soubory, komprimace dat, koncovky souborů apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Informace, technika, zábava, informace

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Lord, NHL, Překladatel, Florida Panthers, Vůdce, Atentát, Francouz, ČSSD, Hokejisté, Philadelphia Flyers, Svatý, Voják, Nobelova cena, Boston Bruins, New York Rangers, KSČ, Romantismus, Country, Životopis, Zpěvák, Čeští králové, Trenérka, Angličané, Ministři, Němci, Protektorát, Washington Capitals, Brno, Trest smrti, Komik, Sebevražda, Olympijský vítěz, Obchodník, Kněz, Generalissimus, Mluvčí apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Pozadí na plochu PC - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro notebook, ultrabook, počítač, PC, tablet, obrazovka počítače, displej, mobil, monitor, smartphone, phablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 2000, macOS, Windows 7, Slackware, Android, Windows 10, Linux Xubuntu, Java ME, Chrome OS, Linux Ubuntu. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, květiny, fantasy, flóra, stromy, fraktály, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, ptáci, vesmír, kosmos, motorky, free wallpapers. Zvolit si můžete z velikostí 800x600, 1366x1024, 1920x1080, 768x1024, 3200x1800, 640x480, 800x1280, 1280x1024, 750x1334, 1152x864, 1920x1200, 4800x1200, 1280x768, 1920x1440, 1280x720, 2048x1080 atd.

Klíčová slova: H, pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro nejmenší online, zajímavosti, Antistresové omalovánky pro dospělé, hyperlinky, Superhry a hry online zdarma, internetové stránky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, odkazy, Regionální vlajky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo je frajer...: Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Další odkazy:

Andrés Iniesta - španělský fotbalový záložník
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky pro děti
Zajímavé webové stránky
Mariah Carey
Odkazy na zajímavé weby
Zamilované sms vzkazy
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vymalovánky k tisku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky k vytištění a vybarvení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapers na plochu 1600x1200
Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720