Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační hry, Postřehové hry, Bojové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Střílečky, Logické hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Závody aut, Pro dívky, Hry pro děti, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Animace a tak dále.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: internet, URL, Nejlepší online hry zdarma, weby, Obrázky, omalovánky, PC tapety pro Windows, Federace USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Tipy na výlet, Skvělé hry online zdarma, Světové vlajky, Nejhranější online hry zdarma, humor

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pedagog, Hudebnice, HIV pozitivní, Čeští králové, Spisovatel, Masový vrah, Ital, Sebevražda, Druhá světová válka, Orlík, Novinář, Vůdce, Prezident, Exilový prezident, Čech, Kancléř, Překladatel, Američan, Normalizace, Voják, Vrah, Básníci, Česká královna, Sci-fi, Dramatik, Vojevůdce, Herečka, New Jersey Devils, Lord, Filozof, Zpěvák, Náboženství, Antropolog, Zpěvačka, NHL, Mluvčí apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Motta, bonmoty, úsloví, přísloví, rčení, moudrosti, hlášky

Slavné citáty, Motta, bonmoty, úsloví, přísloví, rčení, moudrosti, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o smrti od různých známých osobností.

Kameňáky, vtípky, frky, anekdoty, fórky, ftipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, frky, anekdoty, fórky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné citáty apod.

Fóry, fórky, anekdoty, vtipy, vtipné texty, kameňáky

Chcete se pobavit? Fóry, fórky, anekdoty, vtipy, vtipné texty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O Němcích, O škole, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O manželství, O Somálcích, Frky o tchýních, O Slovácích apod.

Keywords:výukové pomůcky, Obrázky a kliparty zdarma, odkazy, PC tapety pro Windows, Arsenal Football England, Biografie známých osobností, K, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Windows wallpapers na PC, Životopisy slavných osobností, Přehled vlajek USA, Přehled souborových přípon

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, stavby, hmyz, Vánoce a Advent, ženy a dívky, mapy, květiny, hudba, auta, věda, muži, sport, jídlo a nápoje, halloween, dopravní prostředky, ptáci, zvířata, nápoje, náboženství, ovoce atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, státy usa, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, R, školství, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Super online kvízy, Obrázky vlajek měst ČR, odkaz, Svátky, jmeniny, kalendář, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webovky, Pozadí na tablet, linky

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, významné osobnosti, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympijští vítězové, Olympiáda, Američané, Stoletá válka, Mim, Exilový prezident, Orlík, Žijící, Florida Panthers, Básníci, Hokej, KSČ, Zavražděn, Herec, Filozof, Archivář, Mluvčí, Lord, Máj, Ministři, Komunista, Podnikatelé, AIDS, Brno, Politik, Skladatel, Dramatik, Komunisté, Husité, Rétorika, Poslanci, Romantismus, Zpěvačka, Sci-fi, Novinář, Textařka apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Síť, cestování, zábava i hry

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Závodní, Sportovní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Karetní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Klasické, Logické, Pro dívky, Oddechové, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky a podobně.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: Dopravní značení, doporučujeme, Seznam souborových přípon, Jižní Asie, zdroje informací, Hry pro kluky, cestování, Vlajka Svatého Vincenca a Grenadiny, Obrázky vlajek států světa, zajímavosti, Online vánoční webzine

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, významné osobnosti, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympijští vítězové, Olympiáda, Američané, Stoletá válka, Mim, Exilový prezident, Orlík, Žijící, Florida Panthers, Básníci, Hokej, KSČ, Zavražděn, Herec, Filozof, Archivář, Mluvčí, Lord, Máj, Ministři, Komunista, Podnikatelé, AIDS, Brno, Politik, Skladatel, Dramatik, Komunisté, Husité, Rétorika, Poslanci, Romantismus, Zpěvačka, Sci-fi, Novinář, Textařka apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Informace, cestování, zábava i hry

Frky, vtipy, fórky, vtípky, anekdoty, kameňáky

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, fórky, vtípky, anekdoty, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Frky o tchýních, O Slovácích, O škole, Vtipné hádanky, O Němcích, O Windows, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O manželství, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O zvířátkách apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

PC tapety pro Windows - pozadí na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC tapety pro Windows. vhodné pro obrazovka počítače, phablet, displej, ultrabook, mobil, mobilní telefon, PC, počítač, monitor, notebook, smartphone a pro operační systémy Lubuntu, FreeBSD, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Windows Me, BlackBerry OS, Windows NT, Red Hat Linux, Windows 98, SUSE Linux, OSX. Full HD tapety na PC z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, nature - příroda, Formule 1, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, fraktály, tenisté a tenistky, flóra, stromy, zvířata, ptáci, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, motorky. Stahujte ve velikostech 2048x1080, 2560x1440, 1280x768, 412x846, 1366x1024, 1366x768, 1440x960, 320x568, 2160x3840, HD 1280x720, 2048x1536, 4800x1200, 360x640, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 800x600 atd.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, počítače, Kliparty zdarma ke stažení, F, M, Státy světa, volný čas, multimédia, webové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, hyperlinky, F, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Peklo: Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Další odkazy:

Texty blahopřání
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky k vytisknutí
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Filmy, filmová kamera, střih
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám
Odkazy na užitečné webové stránky
Kde koupit levné letenky?
Naše tipy na zajímavé stránky
World countries and flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers na plochu 1600x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na plochu 1920x1080